Rastrska grafika – refleksija

Pri projektu sem osvojila veliko novih znanj, saj kot sem že omenila, sem se s programom srečala prvič. Vse stvari so bile zame nove, zato sem tudi največ časa porabila na začetku, da sem ugotovila kater čopič uporabiti, barvo in funkcijo za risanje črt. A ko sem te funkcije osvojila, mi je delo v programu šlo boljše. Če bi imela več čaša, bi se z veseljem naučila kašne napredne funkcije in boljšo uporabo osnovnih.

Pridobljeno znanje se mi zdi uporabno tako na študijski in naprej na poklicni poti. V šoli bi lahko poleg standardnih oglja in akrilov, ustvarili tudi kakšno digitalno sliko, na poklici poti pa animacija v okviru pouka ali kakšna malenkost za vodstvo šole oziroma za spletno stran.

Najboljše pri projektu mi je bilo ustvarjanje grafike, ustvarjanje nečesa novega, kar so sedaj še nisem počela, najmanj seveda pisanje. Pri projektu ne bi spremenila ničesar, saj mi je bil zanimiv in zabaven, zato se bom naslednjega, vektorske grafike lotila s toliko večjim veseljem.

Creative Commons licenca
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.