Kdo sem

V prostem času igram kitaro in pojem, rada potujem. Ko bom stara, bom crazy old cat lady.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.

Refleksija

S prvo spletno objavo sem se naučila deliti povezave in objavljati naloge. Dodati znam potrebne oznake, katerih pomen sem se naučila na vajah. Na računalnike se ne spoznam najbolje, zato sem imela nekaj težav, ker pa smo to objavo naredili kar med vajami, sem jih s pomočjo lahko takoj razrešila.  Osebno dela z računalnikom ne podpiram najbolj, saj imam raje preprostejše, tradicionalne načine izražanja umetnosti. Ker pa v sodobnem svetu tehnologija vedno bolj prevladuje in se otroci z njo spoznajo še preden se naučijo hoditi, je delo z njo neizogibno.

Všeč mi je bilo, kako dobro so nam na vajah razložili potrebne informacije in nam pomagali pri oblikovanju naše prve objave. Ta naloga nam bo v prihodnje zagotovo zelo koristila in to ne samo v okviru šole.